Warning: Illegal string offset 'html' in /home/benzforu/public_html/cache/skin_cache/cacheid_4/skin_topic.php on line 917

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/benzforu/public_html/cache/skin_cache/cacheid_4/skin_topic.php:917) in /home/benzforu/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 110

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/benzforu/public_html/cache/skin_cache/cacheid_4/skin_topic.php:917) in /home/benzforu/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/benzforu/public_html/cache/skin_cache/cacheid_4/skin_topic.php:917) in /home/benzforu/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/benzforu/public_html/cache/skin_cache/cacheid_4/skin_topic.php:917) in /home/benzforu/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/benzforu/public_html/cache/skin_cache/cacheid_4/skin_topic.php:917) in /home/benzforu/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141
Mercedes W124 E200 Cabrio - BenzForum.ro - Club Forum Mercedes-Benz Romania

Jump to content

Mercedes W124 E200 Cabrio

4 răspunsuri la acest topic

cHELU

Nou venit

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • LocationTimisoara
  • Masina:W123 280 CE, W124 E200 Cabrio
Salut! Asta este minunea. Imi cer scuze adevaratilor de pe forum pentru starea precara in care e, dar anul asta am avut alt proiect (restaurez un w123 coupe). Sper ca la anul sa am timp si neuroni sa ma apuc si de ea sa o fac tipla. Mai am in calcul si varianta sa o vand, sa mai pun ceva bani si sa iau una pana in 50000 km si cu un motor mai serios pe ea (un w124 E320 Cabrio). Marea problema e ca sunt legat sentimental de masina si imi place extrem de mult combinatia de culori, unde mai pui faptul ca masina mere impecabil.

dj_rzn

Administrator

• Administrators
  • 1,222 posts
  • LocationIasi
  • Masina:Mercedes C220 CDI W203, BMW 525D E60
Farurile chiar se potrivesc foarte bine, din poze vad ca nu este chiar foarte mult de "restaurat" la ea. Putin exteriorul si tapiseria de piele din interior :)
BenzForum.ro - Comunitatea pasionatilor de Mercedes-Benz din Romania

Regulament Forum | Ultimele stiri

florynu

Nou venit

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • Masina:-w124 220CE
Salutare . Fa si tu un pret real pt masina te rog , chiar caut sa mai iau una pt sotia mea ! Eu acum am un 220 CE din 92!

paul1983

Moderator

• Moderators
  • 1,512 posts
  • LocationSibiu
  • Masina:-Mercedes Benz E 220 CDI
Foarte tare masinuta,am mai vazut w124 cu jenti de w210(ma refer exact la modelul care il ai tu acum) si chiar arata frumos cu ele,de faruri nu pot sa spun decat ca sunt super tari,multa bafta sa ai cu ea.

Posted Image

zidane

Nou venit

• Members
  • Pip
  • 1 posts
salut...Fa si tu un pret pt masina.

1 utilizatori citesc acest topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users